Avakado çekirdeği rengi, siyah ve krem çeşitleri olan tassel bayan bot


Modabilgesi.com sitesini ilk kurduğumuzda yayınladığımız bir yazı 4 yıl geçmesine rağmen hala popüler olduğundan ona bir revize geçmeye karar verdik. Öncelikle satın almak için bu yazıyı okuyan ziyaretçilerimize bir kötü bir iyi ve bir de daha iyi haberimiz var. İyi haber bu ayakkabıyı satan beş adet site adresi bulduk. Kötü haber ise bu sitelerin yurt dışı siteleri olması. Ama daha iyi haber aliexpress, gearbest gibi sitelere aşina olan bir millet haline geldiğimizi düşünerek söylüyorum ürün aliexpresste mevcut.

İlgili sitelere girip üye olursanız ve ya yurt dışında yaşıyorsanız bu ürüne ulaşmak zor olmayacaktır. Hazır revizeden bahsetmişken örgü bağcıklı ve avakado çekirdeği renkli bu botun siyah ve krem renkli kışlık bot modellerini bulduk. Kışlık dediğimize bakmayın belki de mevsimlik kavramına bu kadar uyumlu olan başka bir bot örneği verilmez bu model karşısında.

Tassel ve BeckyWalk markalarının üretimini üstlendiği bileği kavrayan kısımda örgülü bağcık bulunan kumaş vari bir duruşu olan bu yarım botları aşağıdaki linklerden satın alabilirsiniz.

ÜRÜNÜ STORENVY’DEN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÜRÜNÜ SHOEYL’DEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÜRÜNÜ OHYOURSFASHION’DAN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÜRÜNÜ JOHNKART’DAN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÜRÜNÜ ALİEXPRESS’DEN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Bayanlar için fiskostan kışlık hırka yapımı başlıklı makalemizde eflatun hırka, fiskos hırka ve fiskostan hırka yapma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir