Çok ısıtan sıcak tutan kışlık bayan mont modelleri


Kış aylarının vazgeçilmez mont modellerinden olan içi kürk döşeli montlardan siyah renkli olanını önceki yazımızda incelemiştik. 2020’ye girme arefesinde bu mont ya da kaban modelinin farklı renklerini ve nereden satın alabileceğinize dair bilgiler vereceğiz.

Önceki yazıda size ısıtma ve kürk özelliğini bahsettiğimiz kaban modelinin beyaz renkli modelinde ise beyaz kemer siyah cep düğmeleri ve zarif beyaz renkli kapüşonu dikkati çekmekte. İçinde yer alan kahverengi koyun kürküne benzeyen detay ile bu mont kışın sizi çok ısıtıp muhafaza edecektir.

 

Beyaz renginin yanı sıra haki yeşili ve asker yeşili renkleri de olan bu mont içi kürk döşeli olması itibari ile kışı hastalanmadan rahat rahat soğuktan korunarak geçirmenizi sağlayacaktır. 

Isıtma için birebir başlığı ile paylaştığımız yazıda yer alan siyah montun arkadan ve bir canlı model üzerinde duruşunu da bu görseller sayesinde görebiliyoruz. Bel tarafında ayarlanabilir kemeri olan siyah renkli kapüşonlu bu kürklü montu aşağıdaki linklerden satın alabilirsiniz.

Her ne kadar bu linkler yurt dışı siteleri olsa da global düzeyde kargo hizmetleri bulunmaktadır. Ufak bir yurt dışından alışveriş videoları izleyerek siz de bu montları satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan How I Met Your Mother Temalı Kazak ve Sweatshirt başlıklı makalemizde himym bayan kazak, himym kazak ve himym moda hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir