Hem kısa hem uzun siyah renkli 2020 yılbaşı abiye modelleri


Birkaç yazıdır Aralık 2019’un bize zoraki yazdırdığı konuları incelemekteyiz. Tabi ki bu konulardan biri kışlık kıyafetler diğeri ise yılbaşına hazırlık. Özellikle 1 Ocak 2020’ye yaklaşan her gün acaba yılbaşında ne giysem sorusu gittikçe hayatımızda yer kaplıyor. Bundan dolayı modabilgesi editörleri olarak hem uygun fiyatlı hem kaliteli ürünleri sizler için inceliyoruz.

Uygun fiyat ve kaliteli modellerin yanında tabi ki sizlerin şıklığına da önem vermekteyiz. Bu yüzden farklı tipolojiye sahip bayanlar için iki aynı ürünün uzun ve kısa etekli modellerini inceleyeceğiz. Bunlardan ilkinin görseli yukarıda yer alırken bir diğeri sağ taraftaki bölmede yer almakta.

Detaylıca incelersek öncelikle abiyenin en önemli özelliğinin omuzlarının açık olması diyebiliriz. Omuzlarının açık olması abiyenin teniniz ile kontrast sağlayacaktır. Şöyle ki özellikle açık tenli bayanların omuzlarını, boynunu ve kollarını ön plana alarak bir renk dengesi sağlayacaktır.

Tabi aman kışa girdik zaten ne kısa etek ya da ben daha resmi bir yere davetliyim kısa etek giymek pek uygun olmayabilir diyen bayanlar için sağ taraftaki modeli seçtik. Bu model diğer abiye modeli gibi boyundan tutmalı elbise ve tek parça kumaş gibi görünmekte. İki abiyede de göze çarpan diğer bir özellik ise volan parça kesimlerin omuzların altından kollara kadar salınması olmakta.

Aynı kumaşlar siyah abiyenin arkasını gösteren görselde de görüldüğü gibi enseye uzanmaktadır. Slimfit diye tabir edebileceğimiz kıyafet vücut hatlarını ön plana almak isteyen bayanlar için iyi bir tercih olacaktır. Abiyenin arka görselinde görüldüğü gibi oval yaka ile kıyafet üzerinizde durmakta.

Uzun etekli siyah abiye modelinde de aynı volan ekstra kumaşlar yer almakta. Uzun etekli model eğer kısaltmayı tercih etmezseniz eğer yerle temas halinde olan bir eteğe sahip olacaksınız. Bu da sizin iyi bir topuklu ayakkabı tercihi yapmanız gerektiğini gösterecektir.

Siyah renkli abiye modelleri ile kombin edebileceğiniz topuklu ayakkabılara bu yazıda bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni sezon trend bayan feraceler başlıklı makalemizde 2015 yeni sezon ferace, asker ferace ve lila ferace hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir