Siyah ve kırmızı renkli 2020 topuklu ayakkabılar


Önceki yazımızda 2020 yılbaşında giyebileceğiniz abiye modellerini incelemiştik. Bordo ve siyah renkli 2020 yılbaşı için seçtiğimiz abiye modellerine alttaki butona tıklayarak ilgili yazıya ulaşabilirsiniz.

Öncelikle kırmızı renkli ince topuklu modeli inceleyeceğiz. 2020’e girerken tam da yılbaşı muhabbetlerine de atılmışken önceki yazımızda yılbaşı bayan abiye modellerinden bahsettik. Bu abiye modellerinden siyah olanı için bir topuklu ayakkabı kombini için size bu modeli öneriyoruz. Ki topuklu ayakkabı arayıp buraya gelenler içinde alttaki siyah abiye modelini tavsiye ederiz.

Kırmızı renkli bayan topuklu ayakkabının özelliklerinden şöyle bahsebiliriz. Öncelikle ayakkabı kırmızı renkli ve canlı ruj sevenler için tam kombinlik bir ayakkabı. Ayrıca ayakkabı sivri burun ve kırmızı kemer detaylarına sahip. Davete giderken siyah abiye veya elbisenizin altında kontrastı sağlayarak tam da dengeli bir kombin sağlamış olacaksınız.

Bu model diğer topuklu ayakkabıdan hem topuk kalınlığı açısından hem de kemer deseni açısından farklı özelliklere sahip. Örümcek pattern dediğimiz bir kemer kalıbına sahip bu topuklu ayakkabı yarı açık diye nitelendirilebilir. Arkasındaki fiyonk kurdele ise şık bir detay olarak topuklu ayakkabı da yer almakta.

Alttaki bordo renkli abiye gibi bir elbiseniz varsa bu kalın topuklu siyah renkli arkası fiyonk kurdeleli topuklu ayakkabı sizin kombin tercihiniz için güzel bir seçenek olacaktır. Bunu 2020 bayan topuklu ayakkabı modelini isterseniz siyah abiye ile de kombin yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Siyah abiye elbise modelleri başlıklı makalemizde 2015 abiye elbise, siyah abiye ve siyah abiye elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir