2015 ilkbahar modası nelerdir?Mezuniyette ne giymeliyim?Düğünlerde ne giymeliyim? sorularının cevabı yazımızda…


Sizlere 2015 Yaz ve İlkbahar Bayan Modası Nedir? yazısında ilkbahar modasından bahsetmiştik.Bir kez daha sizlere ilkbahar modasından bahsedeceğiz.Bu kez düğün,nişan ve mezuniyet gibi özel günler için seçtiğimiz modelleri göstereceğiz.

Bayanlar evet ilkbahar önce yaklaştı sonra da tamda dibimize yerleşti.İlkbahar deyince akıllara çiçekler ki bunların başlıcaları papatya ve gül olmaktadır.Çiçeklerin haricinde sıcak güneş ve piknikler gelmektedir.Bir de özel günler akıllara gelmektedir.Öğrenci isek belki hayatımızda yaşayacağımız nadir günlerden biri olan mezuniyet günü,öğrenci değilsek yine en önemli günlerden biri nişanlar ve düğünler bizi heyacanlandırmaktadır.

Öğrenci arkadaşlarımızın mezuniyet geceleri için abiye elbise kategorisine,evlenecek bayan arkadaşlarımızın nişan elbiseleri ve gelinlik kategorisine bakabilirler.Şuan daha çok nişan törenine ve düğünlere gidecek bayanlar için giyilecek modayı sunacağız.

  •  BOHEM
    Yukarıdaki örnekte de gördüğümüz üzer bu ilkbaharın modası bohem olacağı kuvvetle ihtimal.Bohem elbiseleri her alanda yani bir festival ya da konserde,bir düğünde ve de bir mezuniyet geçesinde giyebilirsiniz.İlkbaharın esen rüzgarında yürüyüşünüzle birlikte etraftaki dikkati sağlayacak olan bohem elbiseler olacaktır.

Bohem ilkbaharda seçilebilecek en iyi kıyafetlerden biri olduğunu 2015’te bayanların aşırı ilgi göstermesiyle kanıtlayacak.Hafif bir kumaş ile dans,halay gibi aktivitelik hareketleri yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

Son olarak da renk olarak bu ilkbahar bayanların kanarya gibi sarı rengi tercihi üzerinde duracağı paylaştığımız örneklerde görünmektedir.

Bir önceki yazımız olan İşte ne giymeliyimdiyen bayanlar için iş gömlekleri başlıklı makalemizde bayan iş gömleği, beyaz gömlek ve iş gömleği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir