2015 Yaz ve İlkbahar Bayan Modası Nedir?Bu Yaz ve İlkbahar Ne Giymeliyim?


2015 yılına girdik hatta sıcak aylara ne kadar soğuk günler olsa da giriş yaptık.Tabi ilkbahar ve yaz modasının ne olduğunu merak ediyorsunuzdur.Biz de merak ettik ve 2015 yaz ve ilkbahar modasını sizin için araştırdık.

İlkbahar aylarına girdiğimiz bu zamanda ilkbahar modasından bahsedeceğiz ilk olarak.İlkbahar malum yaz gibi sıcak olmamakta ve pantolon tercihi yapmamız durumda sıkıntı çıkarmamaktadır.Ve sonrasında yaz aylarında giyilecek modayı tanıtacağızİşte karşınızda ilkbahar ve yaz modasının ilk öncüsü;

Bol Pantolon

Geçen yıldan da alışkın olduğumuz bol pantolonlar bu ilkbahar ve yaza damgasını vuracak gibi.Geçen yaz daha çok pantolonun genel olduğu gözümüze çarpıştı.Bu yaz ise daha çok paçalar bolluğa ve kumaşlardaki değişikliğe gidildiği dikkat çekmekte.İki ögeyi de sizin için ayrı ayrı inceleyeceğiz.

  • Bol paçalı pantolon

    Başlıkta da gördüğümüz üzere 2015 yılında pantolonlar 80’ler dönemine dönüş yapmış görünüyor.Seksenlerde daha çok genç erkeklerin üzerinde gördüğümüz bol paçalı namı diyar İspanyol paça pantolonlar bu sene bayanlarımızın üzerinde şıklıkları ile boy gösterecek.

  • Bol penye pantolonlar

    Bu bol pantolonu da daha çok yaz ayları için rağbet görmesi bekleniyor.Penyeden yapılması ile yüzde yüzlük rahatlık ve konfor sağlayan pantolonun etek seven bayanlara da hitap edeceğini unutmadan söyleyelim.

Bir önceki yazımız olan İşte ne giymeliyimdiyen bayanlar için iş gömlekleri başlıklı makalemizde bayan iş gömleği, beyaz gömlek ve iş gömleği hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir