Bayram yaza geldi ne giymeliyim?Bu bayram ne giymeliyim?


Evet bayrama kaç gün kaldı?Yaklaşık bir hafta cevabını alınca aklımıza hemen alışveriş geliyor.Şeker,meşrubat derken bayram giysisi bir anda beliriyor.Bayramda nasıl kombin yapmalıyım?Gelin bunun cevabını birlikte inceleyelim.

Lc waikiki üzerinde babet deseni bulunan siyah çizgili beyaz tişört

Öncelikle yukarıda lc waikiki üzerinde babet deseni bulunan siyah çizgili beyaz tişörtümüz var.”Şimdi siyah çizgili tişörtün altına ne giymeliyim? ” diyebilirsiniz.Aslında resimde olan mavi dar pantolonu giyerseniz güzel uyum sağlar Fakat bu sıcakta sizi boğmaması ve daha kolay hareket edebilmeniz için size aşağıdaki pantolonu seçtim.

Yazları serin tutan bol(ispanyol) paçalı kot Lc waikiki pantolon

Yazları serin tutan bol(ispanyol) paçalı kot lc waikiki pantolonumuz yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi geniş kesimiyle rahat hareket etmenizi sağlayacak.Bu pantolonun bir başka özelliği var ki kemer takmayı gerektirmez.Ayrıca giydiğiniz pantolonun en büyük avantajı aldığınız ayakkabıyı öne çıkarmasıdır.Bu nedenle aldığımız ayakkabıya dikkat etmemiz gerekir.Bunun çözümü de  aşağıda seçtiğimiz spor ayakkabı resminde bulunmaktadır.

Siyah nike logolu pamuk kalıplı beyaz ayakkabı

 

Kombini tamamlayacak olan parçamız siyah nike logolu pamuk kalıplı beyaz ayakkabı.Ayakkabı çorapsız giyilme özelliğiyle rahat bayram yürüyüşü yapabileceğiniz yapıda bulunmaktadır.Günün modasına uygun ayakkabı ve kombini sizlere sunduk.

Bir önceki yazımız olan Moda Bilgesi'ne Hoşgeldiniz başlıklı makalemizde moda ve modabilgesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir