Kırmızı renkli 2015 tesettür kombin modeli


2015 yılına girmiş bulunmaktayız.Yeni yılla birlikte yenilenen modayı takip edenler bayanlar için bugün kırmızı renginin ağır bastığı bir kombin modelini inceleyeceğiz.Kombinin tesettür kombin modeli olduğunu ve 2015 kombinleri arasında yer aldığını söylemeyi unutmayalım.

Evet kombin modelimizin içinde yer alan parçaların tanıtımlarına gelirsek.İlk olarak tişört,kazak ve bluz seçimini sizlere bıraktık biz daha çok dışarı giyilecek olan bir kombin modelini tanıtmaya yöneldik.İşte dışarıya çıkarken vazgeçilmez olan manto,mont,pardesüden vs. biz sıcak ayların yaklaşmasından dolayı diğerlerine göre daha çok serin olan pardesüyü seçtik.Pardesü kırmızı renginin yanı sıra pehlivan kemerlerine benzer bir siyah kemer ile dikkat çekmekte.Düğmelerini ve deri kollukları da unutmamak lazım.

Pardesünün tanıtımından sonra siyah rengine benzese de koyu gri bir pantolonu da tanıtalım.Pantolon ayakkabı seçiminde zorlanan bayanlar için bire bir.Çünkü geniş paçaları sayesinde ayakkabının üzerini örtmekte.

Cüzdan olarak çanta boyutunda pembe bir cüzdan seçildi ve eşarp olarak krem,kırmızı ve siyah renklerinin olduğu bir eşarp seçildi.

 

Kumaştan yapılma olan armine bayan kırmızı pardesü

Bir önceki yazımız olan Kahverengi fiyonklu geniş etekli bayan pardesü başlıklı makalemizde kahernegi pardesü, manto pardesü ve mont pardesü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir