Petrol yeşili bağlama kemerli LC Waikiki beyaz bayan sweatshirt
  • Kış geldi ama ben yaz havası severim diyenler için mont ile giyilebilecek bir sweatshirtü editörlerimiz sizler için seçti. Alttan ulaşabileceğiniz bağlantı ile LC Waikiki’den alabileceğiniz kıyafetin 3 güzel detayı var. Bunlardan ilki sweatshirtün alt kısmında bir bağlama detayı var. Petrol renkli ve çiçek desenli kemer ile beyaz sweatshirte kendi elinizle şekil verebilirsiniz. İkinci detay ise “Created and Insprited-by simplicity” petrol renkli yazılı ve imzalı baskı olmakta. “İlham alındı ve yapıldı- basitlik tarafından” söylemekte fayda var. Hani bilmediğin dilde tişörtü giyme diyenler için 😉 .
  • Son detay ise tesettür giyen hanımların aşina olduğu bir detay. Yarasa feraceleri duymuşsunuzdur. Bu sweatshirtte tesettürlü bayanların tercih edebileceği bir ürün. Koltuk altı kısmındaki ekstra kumaş ile vücut hatlarını belli etmeyen bir model verilmiş.


Ürün Kodu: 9WL873Z8 – FFB – Optik
Beyaz Beli Bağlama Detaylı Yazı Baskılı Sweatshirt

Ürün İçeriği ve Özellikleri

Ürün İçeriği:

Ana Kumaş: 

%60 Polyester

%40 Viskon

ÜRÜNÜ 39.99 TL YE SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir önceki yazımız olan Sevgililer için New York yazılı kırmızı renkli bay ve bayan kotondan sweartshirt başlıklı makalemizde kırmızı kazak, koton unisex ve sevgili kıyafetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir