Suni koyun kürkü detaylı düğmeleri klasik tipte kaba çeplere sahip kirli beyaz renkli koton bayan mont


Yoldan geçerken ya da taşraya uğrarken koyunları🐑 kuzuları görürüz. Ve özellikle onların sesleri ve bakışlarının yanında bizi etkileyen bir şey var. O da koyunun şirin kürkü…

Tabi önce bir sarılma duygusu gelse de bazen bu zor olabiliyor. Koton’un 2019-2020 sezonu için ürettiği bir montu sizler için sunmaya karar verdik.

Ekru renkli ve yakaları geniş olan bu montun yakından bakınca koyun yününe benzerliğini görebiliyoruz. Tabi hayvanlara zarar vermemek yegane kural olduğundan bu mont diğer Koton montları gibi suni kürkten yapılmıştır. Geniş yakasının yanında Eskimoların montlarından görmeye alışık olduğumuz büyük iki cebin detayı da göze çarpmakta.

Modelin giydiği şekilde açık renkli boğazlı kazağınız varsa bu ürün sizlerin tercihiniz olabilir. Sert geçen kış günlerinde hem montun içinde yok olamayarak sıcak kalacak hem de şıklığınızı kaybetmeyeceğiniz bir ürün.

ÜRÜNÜ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

ÜRÜN DETAYI

Klasik Yaka, Cep Detaylı, Suni Kürk Detaylı Mont

Materyal Bilgileri:

Suni kürk

Model Bilgileri:

Boy: 176 cm, Göğüs: 80, Bel: 60, Kalça: 89
Modelin Bedeni: 36

Bir önceki yazımız olan Boğazlı kazağa benzer geniş yakalı turuncu renkli kol manşetlerine kadar desensiz olan düğmeli koton bayan kazak başlıklı makalemizde 2020 kazak, boğazlı kazak ve düğmeli kazak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir